Móda

Slipy

První suspenzor byl vynalezen dříve, než přilba. Muži zkrátka vědí, co má pro ně nejvyšší prioritu a co je potřeba na svém těle chránit. A nejlepší ochranu intimních partií opravdu mohou nabídnout ze spodního prádla jenom slipy, které se vyvinuly z již zmíněného suspenzoru.

Více

Pánské slipy jsou schopné udržet v rozkroku pánů vše na svém místě a to při zachování podmínky pohodlnosti. Slipy se od ostatního pánského spodního prádla liší tím, že nemají nohavičky, jako je tomu u trenýrek nebo boxerek. Slipy jsou přímo na tělo a jejich střih se obvykle podobá písmenu V. Zezadu slipy zakrývají celý zadek a zepředu objímají stehna a zakrývají to nejnutnější.

Pro svou jednoduchost a praktičnost se staly velmi oblíbenými v první polovině minulého století, ovšem jejich původní střih, kdy se zapínaly na knoflíky nebo zavazovaly na provázek, se trochu pozměnil a nyní jsou pánské slipy nejčastěji na gumu v pase. Celkově je největší ohled brát na zachování komfortnosti pro muže, který je bude mít po celý den na sobě.

Jak vybírat pánské slipy

Jelikož se pánské slipy v podstatě starají o to nejdůležitější, co muž má, je nutné je pečlivě vybrat. Nejdůležitější ze všeho je správná velikost, neboť příliš malé slipy by mohly škrtit, z čehož byste potom mohl mít problém s varlaty. Kvůli příliš malým slipům také mohou nastat problémy sexuální a poté plodícího charakteru. Lepší je tedy volit takové slipy, které vám budou poskytovat dostatek volnosti a doopravdy vám sednou.

Stejný postup je nutné zachovávat i v případě, že si pořizujete slipy na sport z funkčního materiálu, ty mohou klidně být i o číslo větší, než vaše normální pánské slipy. Podle potřeby a pohodlnosti si vyberte také slipy podle toho, jak vysoký mají pas. Některé slipy nabízejí vyšší pas, který lépe sedí na postavě a do jisté míry může dokonce opticky zkreslovat velikost břícha.