Móda

Dámské holinky

Kromě důmyslnosti holínek právě nyní máte možnost ocenit také jejich stylovost. Dámské holinky se totiž od nynějška stávají plnohodnotnou součástí dámského módního botníku. Zapomeňte na dětské barevné gumáky, které jste vozily společně s puntíkovanou pláštěnkou v kufru na tábory, holinky totiž dostaly i dospěláckou podobu, která vám v mnoha ohledech vyrazí dech.

Více

Především některé holinkové modely jsou téměř k nerozeznání od klasických dámských kozaček, čímž se zároveň zvyšuje jejich využitelnost do terénu. Dámské holinky už není nutné nazouvat jenom při vycházce do lesa, ale můžete v nich strávit pohodlně celý propršený podzimní den, aniž by utrpěla vaše elegance. Dámských holinkám totiž přibyly i některé nové charakterové vlastnosti, mezi které rozhodně taková elegance a stylovost patří.

Originálnost a praktičnost tyto boty už ve vínku měly.

Nač takové holinky

Začněme tím, že jako jedny z mála bot se opravdu lehce nazouvají. Dámské holinky nemají žádné zipy žádné šněrování, prostě je jenom nazujete a zase sundáte. Prostě dovnitř a zase ven. Na nohu padnou samy jako ulité, guma, ze které jsou všechny holinky vyrobené, je totiž dobře poddajná a snadno se přizpůsobí každému stylu boty. Praktičnost takové gumy snad ani není nutné zmiňovat – nejenom, že kaluže už vás naprosto nikdy nerozhodí, ale celková údržba boty je velmi snadní.

Oproti jiným botám ji obyčejně opláchnete pod vodou a to bez složitého drbání. Mimoto si je okamžitě zase můžete nandat na nohy a vyrazit do akce, nemusíte čekat, až uvnitř uschnou. Dámské holinky se, jak již bylo zmíněno, vyrábějí v takových variacích, u kterých by prakticky nikdo nehádal, že se jedná o holinky a ne o kozačky. Především v případě, že si zakoupíte nízké dámské holinky, které jsou ještě potom z velké části schované nohavicemi. Samozřejmě se ale můžete také vrátit ke svému hravému já a pořídit si dámské holinky s puntíky nebo barevnými proužky, či jinými boty, se kterými se vám stejně snadno bude chtít skákat přes kaluže.

preloader
Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.