Móda

Podvazky

Klasické dámské silonky nebo punčocháče jsou nepohodlné, a pokud nesedí naprosto ťip ťop, stahují se dolů a mezi stehny tak dělají nehezký povislý vak. Problém nepohodlných punčocháčů, které si musíte pořád povytahovat a když si jdete odskočit, tak je musíte sundávat, řeší hravě podvazky.

Více

Dámský podvazek je v podstatě pružný kroužek, který se nasazuje na nohu přibližně do poloviny stehna, odkud potom za jeden lem drží punčochy a za druhý se drží podvazkového pásu. Podvazky jsou součástí dámského spodního prádla už velmi dlouho, protože už dříve ženy pociťovaly problém při nošení punčoch. Klasické punčocháče ještě neexistovaly a nohavice, ze kterých byly punčochy tvořeny, se stahovaly a samovolně padaly dolů.

Proto bylo potřeba zasáhnout a přijít s něčím, co bude punčochy držet na jednom místě. Dámské podvazky se velmi rychle staly oblíbené nejen pro svou praktičnost, ale také proto, že u mužů vzbuzovaly erotické fantazie, z čehož těží podvazky dodnes.

Podvazky do práce i do postele

Dámské podvazky jsou neodmyslitelnou součástí erotických fantazií, proto mnoho moderních žen v nich nevidí nic jiného, než prostředek k rozpálení své drahé polovičky. Ovšem podvazky mají i svou praktickou stránku, neboť dokážou pohodlně během celého dne držet na místě punčocháče, aniž by vám padaly nebo se posouvaly. Zároveň není nutné si je sundávat, když si potřebujete odskočit, jako je tomu u klasických silonek, které se potom obtížně vrací na místo. Kromě těchto praktických aspektů lze dámské podvazky využít i pro jiné potřeby a to ty erotického charakteru. Jak již bylo zmíněno, patří dámské podvazky do sexuálních fantazií nejen podle mužů, ale také podle žen.

To znamená, že zatímco během dne se vám bude mnohem lépe fungovat, podvazky si potom můžete sundat trochu pomaleji a hned z toho těžit mužovu pozornost.

258
440
Ve slevě
Ne
  •  Ano
  •  Ne
Obchod
Vše
  • Vše
  • pradlo-elegant.cz