Móda

Dámská móda

Kvalitní kousky z českých eshopů!

Existuje spousta různých dámských magazínů, kde se můžete dočíst, co je zrovna módní a trendy. Je to pouzdrová sukně? Bunda bomber? Zvonové kalhoty? Nebo tuniky? Internet i časopisy vám to jistě rády povědí. Na druhou stranu ale odkud se bere to, co je módní?

Někdo to určuje, je to podle toho, kdo jak se oblékne, podle toho, co se objeví na přehlídkových molech ve významných městech módy. Jako sebevědomá a silná žena si ale nemusíte nechávat diktovat jako na základní škole. Tady už za správně napsaný diktát nedostanete jedničku, tak proč se neoblékat a neřídit se podle svého vlastního vkusu? To, co je módní si můžete určovat vy sama, nemusíte brát ohled na nikoho jiného, protože jenom vy víte, v čem se cítíte pohodlně a co nejvíce vystihuje to, jaká jste sama.

Nenechávejte svou módu na někom jiném a rozhodujte se o tom, co bude ve vašem šatníku viset, sama. Velmi vám s tím pomohou různé inspirativní stránky, kde lze filtrovat jednotlivé kousky oblečení, abyste tak snadno mohla najít tu „svou módu“.

Buďte svá

Řiďte se svým citem a vyberte si takové módní kousky, které doslova určí nový smysl pojmu „trendy“. Různobarevné variace, netradiční kombinace nebo střihy, to je to, co se nosí. Nebojte se vyzkoušet něco nového a nechte se inspirovat tím, co všechno je možné v módní oblasti.

Oblečení tu není od toho, aby jenom zakrývalo naše tělo, ale od toho, abyste v něm zazářila a ukázala se, ať už půjdete kamkoliv. Samozřejmě vždycky nezapomeňte zohlednit, co v daném oblečení chcete dělat. Jestli chcete jenom oslňovat v práci nebo ve městě, popřípadě jestli potřebujete být za hvězdu na společenské události, či jestli uvažujete nad sportem.

Ani efektivita by úplně neměla jít stranou, takže selským rozumem vybírejte teplejší věci na zimu a chladnější část podzimu, prodyšnější na jaro a léto. Kromě počasí by vaši módu ale nemělo ni brzdit v rozletu.